Стоматологія

СТОМАТОЛОГІЯ - це спосіб творити ДОБРО, створюючи здорову посмішку та можливість ретельно пережовувати раціональну та корисну їжу нашим маленьким пацієнтам, щоб рости здоровими та щасливими!


Детальніше

Офтальмолог

Дитячий офтальмолог, на відміну від лікаря для дорослих пацієнтів, не тільки компетентний у діагностиці та лікуванні очних захворювань, але й добре розуміється на особливостях дитячого організму, що мають великий вплив на прийоми обстеження, а також на наступні етапи лікування.


Детальніше

Отоларинголог

Дитячий отоларинголог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань горла, носа та вух. Дуже часто він стає другим за значимістю лікарем після педіатра, оскільки через анатомічні особливості у дітей ЛОР-органи страждають майже при кожному захворюванні.


Детальніше

Хірургія

Дитяча хірургія - це спеціалізована область загальної хірургії, що вивчає ряд захворювань, до яких можна віднести вроджені та постнатальні вади, а також набуті патології та хвороби.


Детальніше

Ортопедія та травматологія

Дитячий лікар ортопед лікує різні дефекти розвитку кісткової системи, вроджені аномалії опорно-рухового апарату, а також ураження, що виникли на тлі перенесених інфекційно-запальних хвороб, травм та каліцтв.


Детальніше

Кардіоревматолог

Кардіоревматолог - це фахівець, який поєднує у собі два напрямки – кардіологію та дитячу ревматологію. Таким чином, він займається і захворюваннями серця, судин, а також запальних та дегенеративних хвороб суглобів та сполучної тканини.


Детальніше