● Логопед

● Психолог

● Електрокардіограма

● Лікувальний масаж

● Невролог

● Педіатр

Логопед

Вам слід звернутися до логопеда, якщо:

Дитина старше 4-х років не вимовляє правильно якісь звуки. До цього часу у малюка повністю сформована фонетична система, тому проблем не повинно бути. Дитина почала повторювати перші звуки, склади, слова (заїкається).


Детальніше

Психолог

Дитячій психолог — фахівець, який дбає про емоційне та фізичне благополуччя дітей та їх близьких. Місія дитячого психолога — допомогти дитині адаптуватися до навколишнього світу, зробити так, щоб вона могла своєчасно та повноцінно розвиватися.


Детальніше

Електрокардіограма

Діагностика серцевих захворювань - одне з пріоритетних завдань у педіатрії. Лікування патологій серцево-судинної системи в дитячому віці з великою ймовірністю приносить позитивний результат і дозволяє обходитися без ускладнень у вигляді серцевої недостатності або гемодинамічних порушень.


Детальніше

Лікувальний масаж

Масаж використовують для профілактики та лікування таких захворювань як: плоскостопість, лікування запальних процесів (ларингіт, бронхіт, гастрит, пневмонія та інші), для виправлення постави (сколіоз, кіфоз, сутулість, сплощення хребта, після отриманих травм (вивихи, тріщини, переломи) ), і навіть інших захворювань.


Детальніше

Невролог

Дитячий невролог перевіряє роботу головного та спинного мозку дитини, а також і периферичної нервової системи (нерви та нервові закінчення всього організму) стежить за тим, як вони функціонують та розвиваються. Дитячий невролог виявляє такі порушення у дитини як підвищена збудливість, порушення сну та поведінки.


Детальніше

Педіатр

Педіатрія – це розділ медицини, який вивчає механізми розвитку, діагностику, методи лікування та профілактики дитячих хвороб. Патології цієї групи вивчає та займається лікар-педіатр. Сучасна педіатрія поділяється на кілька груп: профілактичну, наукову, соціальну, екологічну, клінічну педіатрію. Головним завданням педіатрії є збереження або повернення здоров'я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.


Детальніше