● Дерматолог

● Рентген

● Денний стаціонар

● УЗД

● Фізіотерапевтичні процедури

● Алергологічне відділення

Дитячий дерматолог

Коли звернутися до дитячого дерматолога

Детальніше

Рентген

Процедура виконується швидко: маленьких дітей фіксують за допомогою утримуючого пристрою вертикально або досліджують лежачи, закріпивши м'якими ременями на кушетці. Частини тіла, що не беруть участь у дослідженні, прикривають свинцевим фартухом відповідного розміру. Процедура займає не більше кількох секунд.


Детальніше

Денний стаціонар

Це своєрідний проміжний варіант між амбулаторним режимом та стаціонарним лікуванням. Денний стаціонар організується для здійснення лікувальних та діагностичних заходів при захворюваннях та станах, що не потребують цілодобового медичного спостереження.


Детальніше

Ультразвукова діагностика

Важливість ультразвукових досліджень зрозуміла батькам від народження їх малюка – з дитинства дітям проводять відразу кілька обов'язкових УЗД. Це зумовлено необхідністю діагностики деяких можливих захворювань та оцінки будови внутрішніх органів.


Детальніше

Фізіотерапевтичні процедури

Дитячий фізіотерапевт займається лікуванням широкого списку захворювань за допомогою ультразвуку, електричного струму, магнітного поля, світла та інших природних та фізичних факторів. Цей підхід до терапії вже довів свою ефективність. Фізіотерапія допомагає при остеохондрозі, сколіозі, радикуліті, захворюваннях суглобів та ін. 


Детальніше

Алергологічне відділення

Дитячий алерголог займається діагностикою, лікуванням та профілактикою різних алергічних проявів. Не варто займатися самолікуванням дитячої алергії, щоб не спричинити ускладнення. Як відбувається прийом дитячого алерголога? На первинній консультації: дитячий алерголог-імунолог уважно вислухає всі скарги, збере повний анамнез, огляне дитину, проведе діагностику: оцінку функції зовнішнього дихання, шкірні алергопроби, провокаційні тести.


Детальніше