Дитяча хірургія, ортопедія та травматологія

Хірургічний кабінет

Дитяча хірургія в клініці КМДДЦ — це операційні блоки, оснащені для оперативних втручань будь-якого ступеня складності, дитячий стаціонар з одномісними палатами, досвідчені лікарі різних спеціалізацій та всі можливості для діагностики у стінах клініки.

Дитячий хірург лікує травми, набуті захворювання та вроджені вади розвитку. Також він займається питаннями відновлення після маніпуляцій та профілактикою деяких хвороб у дітей. Оперативна дитяча хірургія вивчає методи проведення маніпуляцій усунення захворювання.

Проводимо профілактичні огляди, консультації щодо хірургічних захворювань, а також (малі) хірургічні втручання при врослих нігтях, порізах; вскриття абсцесів, флегмон, панариціїв. Лікування опіків.

Бучковська Надія Василівна

Лікар-хірург дитячий

Записатися на прийом

Сарахман Сергій Володимирович

Лікар-хірург дитячий

Записатися на прийом

Ортопедія та травматологія

Коновкін Максим Анатолійович

Лікар-ортопед-травматолог дитячий Записатися на прийом

Величко Юрій Вікторович

Лікар-ортопед-травматолог дитячий Записатися на прийом

Дитяча ортопедія та травматологія - це частина загальної ортопедії та травматології, яка займається діагностикою та лікуванням вроджених патологій опорно-рухового апарату, а також лікуванням травм у дітей. Саме вроджені патологи, такі як сколіоз, плоскостопість, дисплазія тазостегнових суглобів та багато інших, не виявлених та не вилікуваних у дитячому віці ведуть до прогресування порушень у розвитку скелета, що призводить до низького рівня життя, а також до інвалідизації у дорослому віці. Дитяча травма має особливості. Анатомічні та фізіологічні особливості дитячого організму, підвищена рухова активність дитини, відсутність страху у дітей під час ігор, а у молодшому віці не можливість оцінити анатомію болю – все це має свою специфіку дитячого травматизму. Тому дитячий ортопед-травматолог необхідний Вашій дитині з моменту народження (а це огляд новонародженої дитини вже в пологовому будинку). Сучасне виявлення, профілактика та лікування вроджених захворювань та травм у дітей підвищує якість життя їх у дорослому віці.