Відділення мобільної паліативної допомоги

звертайтесь будьласка за телефоном 095-937-11-95

Facebook

Паліативна допомога — це підхід, який покращує якість життя пацієнтів та їх сімей, що стоять перед проблемами, пов’язаними з хворобою, що загрожує життю, через запобігання і полегшення страждань шляхом ранньої ідентифікації та бездоганної оцінки та лікування болю та інших проблем, фізичних, психосоціальних і духовних.

Паліативна допомога:

IMG_0.MOV

Відділення мобільної паліативної допомоги дітям КНП «Київський міський дитячий діагностичний центр» ефективно працює вже понад 5 років. Команда має досвід роботи з пацієнтами з важкими невиліковними захворюваннями до яких належать: онкологічні захворювання (злоякісні, доброякісні), захворювання ЦНС та їх наслідки (ЦП, гіпоксично-ішемічна енцефалопатія, пологова травма), метаболічні захворювання, генетичні та хромосомні аномалії (СМА, синдром Едвардса, синдром Лея).

Команда надає медичну, психологічну, духовну допомогу, забезпечення необхідними розхідними матеріалами, нутритивна підтримка, навчання батьків у користуванні спеціалізованими медичнихми виробами та обладнання.

Відділення мобільної паліативної допомоги складається з високодосвідчених лікарів та професійної команди спеціалістів з відповідною медичною освітою

Сичова  Ірина Сергіївна

Завідувач відділення, лікар-анестезіолог дитячий 

Записатися на прийом

Базалук Юлія Борисівна

Лікар-педіатр, Лікар-гематолог дитячий

Записатися на прийом

Неснова Марина Вадимівна

Лікар-педіатр

Записатися на прийом

Антонова Алла Володимирівна

Практичний психолог

Записатися на прийом

Максименко Олександра Генадіївна

Лікар-психолог

Записатися на прийом

Долотова Оксана Валеріївна

Сестра медична старша