Підрозділи та працівники КНП "КМДДЦ"

 Клініко-діагностична лабораторія 

Опанасенко Ірина Євгенівна - Завідувач лабораторії, лікар-лаборант

Диченко Анжела Петрівна - Старший фельдшер-лаборант

Руснак Ніна Леонідівна - Фельдшер-лаборант

Павлушина Світлана Вікторівна - Молодша медична сестра

 Відділення променевої та функціональної діагностики 

Дубова Тетяна Федорівна - Лікар-рентгенолог

Пузирей Алла Вікторівна - Лікар з ультразвукової діагностики Детальніше

Карабан Олена Юріївна - Лікар з ультразвукової діагностики Детальніше

Радченко Зінаїда Сергіївна - Лікар з ультразвукової діагностики ▶ Записатися на прийом

Грохольська Ольга Іванівна - Сестра медична старша 

Володіна Людмила Володимирівна - Сестра медична 

Кравченко Людмила Леонідівна - Рентгенолаборант 

Вакуленко Тетяна Володимирівна - Молодша медична сестра

 Алергологічне відділення 

Дзюба Ірина Миколаївна - Завідувач відділення, лікар-алерголог дитячий  ▶ Записатися на прийом

Матвєєва Світлана Юріївна - Лікар-алерголог дитячий ▶ Записатися на прийом

Грибова Ольга Вячеславівна - Лікар-алерголог дитячий ▶ Записатися на прийом

Кондратенкова Тетяна Володимирівна - Лікар-алерголог дитячий ▶ Записатися на прийом

Олійник Ольга Анатоліївна - Сестра медична

Ховаєва Марія Михайлівна - Молодша медична сестра 


Детальніше про відділення

 Кардіоревматологічне відділення 

Любушина Людмила Віталіївна - Завідувач відділення, лікар-кардіоревматолог дитячий Записатися на прийом

Козлов Віктор Володимирович - Лікар-кардіоревматолог дитячий Записатися на прийом

Тимошенко Лідія Мусіївна - Сестра медична старша

Жидкова Тетяна Іванівна - Сестра медична

Прошутінська Олена Сергіївна - Сестра медична

Детальніше про відділення

 Стоматологічне відділення 

Агаєва Тетяна Анатоліївна - Завідувач відділення, лікар-стоматолог дитячий

Олійник Галина Вікторівна - Лікар-стоматолог дитячий

Фалько Наталя Михайлівна - Лікар-стоматолог дитячий

Тараненко Олена Миколаївна - Лікар-стоматолог дитячий

Хоружа Анна Анатоліївна - Лікар-стоматолог дитячий

Чех-Монастирська Юлія Дмитрівна - Лікар-стоматолог дитячий

Пасюта Ольга Василівна - Лікар-стоматолог дитячий

Агаєва Тетяна Анатоліївна - Лікар-стоматолог-хірург 

Чумак Ніка Мамарісаївна - Лікар-стоматопог-ортодонт

Семенюк Ольга Володимирівна - Старша сестра медична зі стоматології

Савастру Валентина Миколаївна - Сестра медична зі стоматології

Лозенко Ірина Миколаївна - Молодша медична сестра

Детальніше про відділення

 Відділення відновного лікування та реабілітації 

Денисенко Тетяна Юріївна - Лікар фізичної та реабілітаційної медицини Записатися на прийом

Півак Віолета Олексанрівна - Лікар фізичної та реабілітаційної медицини Записатися на прийом

Панасюк Ольга Олексіївна - Лікар фізичної та реабілітаційної медицини Записатися на прийом

Мельник Лілія Володимирівна - Сестра медична старша Записатися на прийом

Бадешко Світлана Іванівна - Сестра медична з масажу Записатися на прийом

Компаніченко Марія Олександрівна - Асистент фізичного терапевта

Зубрицька Ольга Анатоліївна - Сестра медична з масажу

Гоменюк Олена Григорівна - Сестра медична з фізіотерапії

Прищепа Олена Вячеславівна - Молодша медична сестра

Горобчук Микола Олегович - Фізичний терапевт Записатися на прийом

Савенко Костянтин Миколайович - Фізичний терапевт Записатися на прийом

Мельник Лілія Володимирівна - Ерготерапевт

Юр’єва Лілія Анатоліївна - Ерготерапевт Записатися на прийом

Москаленко Любов Володимирівна - Вчитель-логопед Записатися на прийом

Наставна Вікторія Михайлівна - Вчитель-логопед Записатися на прийом

Щербата Алла Євгенівна - Вчитель-логопед

Детальніше про відділення

 Денний стаціонар 

Чехун Наталія Миколаївна - Лікар-педіатр Записатися на прийом

Луценко Ганна Миколаївна - Молодша медична сестра

 Відділення мобільної паліативної допомоги 

Сичова Ірина Сергіївна - Завідувач відділення, лікар-анестезіолог дитячий Записатися на прийом

Базалук Юлія Борисівна - Лікар-педіатр Записатися на прийом

Неснова Марина Вадимівна  - Лікар-педіатр

Максименко Олександра Генадіївна - Лікар-психолог Записатися на прийом

Базалук Юлія Борисівна - Лікар-гематолог дитячий Записатися на прийом

Антонова Алла Валентинівна - практичний психолог

Долотова Оксана Валеріївна - Сестра медична старша

Деркач Тетяна Миколаївна - Сестра медична

Прищепа Олена Вячеславівна - Молодша медична сестра

Детальніше про відділення

 Відділення лікарів спеціалістів 

Кіреєва Тетяна Вікторівна - Завідувач відділення, лікар-отоларинголог дитячий Записатися на прийом

Бучковська Надія Василівна - Лікар-хірург дитячий Детальніше

Сарахман Сергій Володимирович - Лікар-хірург дитячий Детальніше

Величко Юрій Вікторович - Лікар-ортопед-травматолог дитячий Детальніше

Коновкін Максим Анатолійович - Лікар-ортопед-травматолог дитячий Детальніше

Грушецька Наталія Петрівна - Лікар-отоларинголог дитячий Записатися на прийом

Селіверстова Ірина Анатоліївна - Лікар-отоларинголог дитячий Записатися на прийом

Кащій Софія Любомирівна - Лікар-офтальмолог дитячий Записатися на прийом

Сиротинська-Прилипко Наталія Володимирівна - Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Записатися на прийом

Карпенко Наталя Василівна - Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Записатися на прийом

Панков Костянтин Юрійович - Лікар-уролог дитячий Записатися на прийом

Стрижньова Олена Леонідівна - Лікар-невролог дитячий  Детальніше

Дворецька Вікторія Леонідівна - Лікар-гастроентеролог дитячий  Записатися на прийом

Чехун Наталія Миколаївна - Лікар-гастроентеролог дитячий Записатися на прийом

Галіцина Альона Василівна - Лікар-психолог Детальніше

Кириліва Ольга Олександрівна - Сестра медична старша

Тонкаль Ольга Івановна - Акушерка вища категорія

Смаглюк Олеся Петрівна - Сестра медична

Суркова Світлана Василівна - Сестра медична

Хворостина Наталя Миколаївна - Сестра медична

Куля Тетяна Василівна - Сестра медична

Вільшун Ірина Юріївна - Сестра медична

Малая Зоя Степанівна - Молодша медична сестра

Марченко Ірина Іванівна - Молодша медична сестра